نواپرو (جی بی اس) برزیل

نواپروم  (Novaprom)

شرکت نواپروم  (Novaprom)در سال ۲۰۰۲ به عنوان یک شرکت از شرکت های جی بی اس (JBS) تاسیس گردید. از آن زمان این شرکت با اخذ گواهینامه های بهداشتی مربوط پیشگام تولید کلاژن گوشت گاو در برزیل و در خدمت صنایع غذایی جهانی بوده. در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۱۷ در سائو پائولو – مواد غذایی شرکت نواپروم ، برنده جایزه بهترین مواد اولیه مواد در گروه کلاژن شد.BIS (Best Ingredients Supplied) این جایزه یکی از مهمترین جوایز صنایع غذایی برزیل می باشد. گواهینامه در مقر JBS ، در سائو پائولو تحویل داده شد.

شرکت نواپرو کیفیت و ایمنی محصولاتی مانند پودر و فیبر کلاژن را تضمین می نماید – هر دو در صنایع غذایی استفاده می شود. واحد تجاری همچنین راه حل های نوینی را برای بهداشت و نظافت در صنایع آرایشی ، بهداشتی و دارویی ارائه می دهد.

ما معتقدیم که قرن ۲۱ بهترین زمان برای ایجاد مشارکت  و همکاری برای بهبود کیفیت غذا میباشد. این دانش ماست و با استفاده از آن ، ما می توانیم هر آنچه شما و مشتریانتان از غذا انتظار دارند را ارائه دهیم. دانش ما بر سلامتی و عطر و طعم تمرکز دارد. پروتئین ها و مواد تشکیل دهنده طبیعی ما با استفاده از روش هایی تولید شده اند که موجب بهبود سلامت مواد غذایی می شوند. شرکت نواپروم در رده بزرگترین تولیدکنندگان کلاژن در جهان قرار دارد. تیم فنی آموزش دیده و با تجربه ما می تواند امولسیون را با استفاده از کلاژن و مواد عمل آوری مرتبط به شرایط مناسب برای تولید محصول برساند. غذا یک منبع انرژیست و ماموریت نواپروم بهبود کیفیت مواد غذایی به طور مستمر میباشد. مواد غذایی و یا غذا های کاربردی برای ورزشکاران و زنان به ما کمک می کند تا مراقبت های بهتری از درون خورمان داشته باشیم.

جی بی اس (JBS)

شرکت جی بی اس (JBS) درسال ۱۹۵۳ تاسیس شد و تا به امروز یکی از شرکتهای پیشرو در صنعت غذا می باشد که بیش از ۲۳۵،۰۰۰ کارمند در بیش از ۲۰ کشور مشغول به کار در این شرکت هستند. این شرکت مجموعه ای از برند ها را در اختیار دارد که به دلیل برتری و نوآوری مورد تأیید قرار می گیرند. به طور مثال: (Doriana) ، (Friboi) ، (MoyPark)، (Pilgrim’s Pride)، (Primo)، (Seara)، (Novaprom)  و  (Swift) سایر برندها ، که مجموعا به بیش از ۳۰۰،۰۰۰ مشتری و ۱۵۰ کشور در سراسر جهان خدمات ارائه می دهند. تمرکز این شرکت بر نوآوری همچنین نشان دهنده رویکرد مدیریتی آن در مشاغل مرتبط در زمینه هایی از جمله چرم ، بیودیزل ، کلاژن ، بهداشت شخصی و محصولات تمیزکننده ، بسته بندی های طبیعی ، راه حل های مدیریت پسماند جامد ، بسته بندی فلز و حمل و نقل است. شرکت جی بی اس بهترین روشهای حاکمیت شرکتی و پایداری را در سراسر زنجیره خود اتخاذ کرده است و مدیریت عملیاتی آن بر تضمین کیفیت و ایمنی مواد غذایی بالا متمرکز شده. لیست بزرگترین شرکت های تولید مواد غذایی تا پایان سال ۲۰۲۰ میلادی به شرح زیر میباشد. و شرکت جیبی اس با درآمد ۵۱.۷ میلیارد دلار در رطبه پنجم قرار دارد.

 ۱. کارگیل – ۱۱۳.۵ میلیارد دلار

۲. شرکت آرچر دانیلز میدلند – ۶۴.۶۵ میلیارد دلار.

۳. نستله – ۶۳.۸ میلیارد دلار

۴. شرکت سیسکو – ۶۰.۱ میلیارد دلار.

۵. JBS – 51.7 میلیارد دلار

۶. جورج وستون – ۵۰.۱ میلیارد دلار

۷. تایسون فودز – ۴۲.۴ میلیارد دلار.

۸. بانژ – ۴۱.۱۴ میلیارد دلار

۹. پپسی کو – ۳۶.۲۶ میلیارد دلار

۱۰. موندلز – ۲۵.۹ میلیارد دلار